HAKKIMIZDA

Firmamız ÜMRANİYE'de gergi tavan sektöründe faaliyet göstermektedir. Mekanlarınıza estetik ve şıklık kazandırmak maksadı ile Gergi Tavan üretimine uygun hale getirmiştir. Geçen zaman zarfında müşterilerinin ,tedarikçilerinin ve çalışanlarının da güvenini kazanarak gergi tavan sektöründe saygıdeğer bir yer edinmiştir. Yüksek kalitedeki germe tavan malzemesini bayilerinden gelen projeye göre şekillendirilmesi ve uygulamaya hazır hale getirilmesi işlemini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz

Aydemirler Gergi Tavan olarak çıktığımız yolda bugüne kadar işlerimizi zamanında ve söylediğimiz malzemeleri kullanarak teslim etmek temel felsefemiz oldu. Bu felsefe ile işimizi büyütmek ve insanların güvenini kazanarak İstanbul’da gergi tavan işlerinde adımızdan güven ve gururla bahsettirmek.

Vizyonumuz

Yerel ve ulusal piyasada etkinliğimizi artırmak amacıyla, uzmanlık alanlarımızda kendi beceri ve yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörüne öncülük yapan, İstanbul'da gergi tavan sistemlerinde güvenilir, saygın ve güçlü bir kuruluş olmak.

Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta